AXEN 55

Fiyatı: 4.150,00 ₺ 4.599,00 ₺
Kazancınız %10

Stok: 7 Adet

AXEN 55" 135 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K LED Ekran

Ürün Tipi: LED TV

Ekran boyutu(cm): 139.7 cm

Ekran Boyutu (inç): 55 inç

Ekran tasarımı: Flat

Görüntü kalitesi: UHD 4K

3D: Hayır

SMART TV: Evet

store icon
En Çok
SATANLAR

AXEN 55" 135 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K LED Ekran

Ürün Tipi: LED TV

Ekran boyutu(cm): 139.7 cm

Ekran Boyutu (inç): 55 inç

Ekran tasarımı: Flat

Görüntü kalitesi: UHD 4K

3D: Hayır

SMART TV: Evet

XEN 55" 135 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K LED Ekran için ürün detayları

 

Yeni nesil teknoloji kullanarak tasarladığı ürünlerle kullanıcıların beğenisini kazanan Axen, son dönemlerde çok fazla rağbet gören AXEN 55CRE88 55"139.7cm UHD 4K Smart LED TV modeli ile ön olana çıkıyor. Dış tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile beklentileri karşılamayı başaran ürün, zengin donanımı ile televizyon kullanımını keyifli bir hale getiriyor. Etkileyici görüntü ve ses özellikleri, ürünün daha yüksek bir performans sunmasına destek oluyor. Ekran, ses, bağlantı, multimedya ve tasarım konusunda profesyonel bir donanıma sahip olan UHD 4K Smart LED TV, modern ve estetik dış tasarımı ile konumlandırıldığı alanda muhteşem bir görünüm sunuyor. 55 inç ekran boyutu olan tasarım, isteğe göre hem TV ünitesi eşliğinde hem de duvara monte edilerek kullanılabiliyor. Zengin donanımı ve yüksek performansına rağmen enerji tüketiminde tasarruf yapılmasına destek olan ürün, kullanıcıyı bu aşamada da memnun ediyor.

En hesaplı ve güvenli alışverişin adresi olan MediaMarkt, AXEN 55CRE88 55"139.7cm UHD 4K Smart LED TV modelini en uygun fiyatlarla kullanıcıya sunuyor. LED özelliği ile tüm görüntüleri en net ve en canlı şekilde kullanıcıya sunan AXEN 55CRE88 55", en uygun fiyatlarla alıcılarını MediaMarkt'a bekliyor.

 

AXEN 4K Smart LED TV Özellikleri

 

TV Ünitelerinin Modern Konuğu

 

1240.4 mm genişliği, 716 mm yüksekliği ve 81 mm derinliğe sahip televizyon, ideal olan ebatları ile evde pek çok alana zahmetsizce yerleştirilebiliyor. Hafif bir tasarımla kullanıcılarını karşılayan model, değişiklik yapılmak istendiğinde bir alandan diğer alana çok kolay bir şekilde taşınabiliyor. Asil ve şık duruşun simgesi olan siyah, ürünün ön çerçevesinde kullanılarak modelin daha estetik ve modern bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. V tipi iki ayaklı stant (ayak) aparatı da bulunan 140 cm televizyon modeli, TV ünitesinde de tercih edilebiliyor.

 

Wi-Fi Bağlantısı ile İnternet Keyfi

 

Dahili uydu alıcısı, 4K Ultra HD çözünürlüğü, Smart TV, LED görüntü teknolojisi ve kavisli ekranı ile dikkatleri üzerine çeken televizyon, gelişmiş teknik özellikleri ile en zorlu uygulamaları dahi rahatlıkla aşıyor. Ürünün dahili Wi-Fi özelliği bulunması sayesinde herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan internete kablosuz şekilde kolayca bağlantı sağlanabiliyor. Televizyon modelinin en çok beğenilen bir diğer özelliği ise 3 adet HDMI girişi oluyor. Bu girişler birden fazla aygıtın aynı anda televizyona bağlanabilmesine olanak sağlıyor. HDMI Audio Return Channel (ARC) ses çıkışı özelliği olması sayesinde oluşturulan seslerin tamamı, başka cihazlara kusursuz bir şekilde aktarılabiliyor.

 

Gelişmiş Multimedya İmkanları

 

USB/DLNA üzerinden video oynatma, PVR/DVR işlevi, hareket ve sesli denetim, sosyal ağlara bağlanma ve oyun oynama keyfi sunan Smart TV, ürünün en çok dikkat çeken özelliklerinden oluyor. Enerji tasarrufu sağlayan ve doğal ışık özelliği bulunan LED ekran; yüksek kontrast, parlaklık ve yoğunluk sunuyor. Keskin, net ve canlı bir görüntü sunan AXEN 4K Smart LED TV, objeleri doğadaki görünümleri ile sunarak kullanıcıya daha keyifli bir TV deneyimi yaşatıyor.

 

Yüksek Ses Çıkışı Sunan Stereo Hoparlör

 

16 W (RMS) ses çıkış gücü sunan stereo hoparlörü ile multimedya tutkunlarını memnun eden televizyon, evleri adeta sinema salonuna çeviriyor. Ekran, tasarım, alıcı, bağlantı, ebat, enerji tüketimi ve ses sistemi ile farkını ortaya koyan AXEN 55CRE88 55"139.7cm UHD 4K Smart LED TV, teknoloji meraklılarından tam puan alıyor.

Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz televizyon modelini, MediaMarkt üzerinden sepete ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

3-4 GÜN

BENZER ÜRÜNLER
 Scroll